| صفحه اصلی | عضويت در سايت | ورود اعضا | کتاب ها ومقالات | گالری تصاویر | تماس با ما | قیمت سردخانه |
به پورتال مرجع سردخانه های کشور خوش آمدید.از اینکه شکیبایی نموده و ما را در بروزرسانی سایت همراهی مینمائید متشکریم
بخش عمومی  » قیمت سردخانه

                            قیمت سردخانه و برآورد هزینه ساخت سردخانه  

سردخانه داری و یا ساخت سردخانه، یک سرمایه گذاری است!

این بدان معناست که ، شخصی که تصمیم به ساخت سردخانه می گیرد در اصل یک سرمایه گذاری انجام داده است!
شخص سرمایه گذار ، احتیاج به مشخص بودن مسیر سرمایه گذاری خود دارد.او نیاز دارد بداند دقیقا میزان سرمایه گذاریش چه میزان است؟ و از آن مهم تر این است که مدت زمان بازگشت این سرمایه چقدر می باشد؟تا بتواند تصمیم نهایی را برای سرمایه گذاری یا حتی عدم سرمایه گذاری بگیرد.
تمام این اتفاقات و فرآیند ها مستقیما با میزان ریالی سرمایه گذاری رابطه مستقیم دارد.این موضوع عملا یعنی اینکه اگر شما به عنوان سرمایه دار از میزان هزینه ساخت سردخانه اطلاع داشته باشید می توانید خوب و سریع تصمیم گیری کنید!
قیمت سردخانه و یا برآورد هزینه ساخت یک سردخانه فرآیندی است که نیاز به مشاوره و بحث کارشناسی دارد.ار همه مهم تر تجربه عملیاتی در این زمینه بسیار با اهمیت می باشد پس طبیعی است که فقط یک مشاور و کارشناس متخصص می تواند خیلی خوب شما را راهنمایی کند!
سایت سردخانه وظیفه خود می داند تا با انجام مشاوره رایگان در ضمینه های مختلف طراحی ، اجرا و بهره برداری ، آینده این سرمایه گذاری و صنعت را برای شما روشن کند تا شما نیز با دید کاملا باز و روشن به سمت سرمایه گذاری به این صنعت وارد شوید.
بحث اصلی این سرمایه گذاری یعنی مبلغ این سرمایه گذاری به عامل های بسیاری وابسته است که تمام این عامل ها به گونه ای متریال و نوع تجهیزات انتخابی شماست.
مثلا ظرفیت اسمی مورد خواسته شما یا تعداد اتاق هایی که در نظر دارید ویا نوع و توان اواپراتور ها ، موتور ها و کندانسورها و یا ضخامت عایق ساندویچ پانل و یا توان تابلو برق شما و یا حتی شیرآلات و اتصالات و موارد بسیاری دیگر از مواردی هستند که این مبلغ را بالا برده و یا کاهش می دهد.
در بحث هزینه های تجهیزات و تاسیسات به شما اطمینان می دهیم که به دلیل وجود محاسبات دقیق هیچ هزینه ای اضافه به شما تحمیل نخواهد شد!(زیرا این موارد بسیار دیده می شود!)
در آخر به استحضار شما می رسانیم که برای هرگونه استعلام قیمت سردخانه و برآورد هزینه نهایی و یا مشاوره ، همه روزه در ساعات اداری می توانید با ما تماس بگیرید.
در قسمت تماس با ما هم می توانید برای ما درخواست ارسال کنید(در صورت ارسال درخواست، شماره ی تماس فراموش نشود!)
 
 
      تلفن دفتر مرکزی :    32775434-026
                                  026-32702588
   
                     فکس :     32775428-026
 
          فکس اینترنتی :     89782451-021
             
                     ایمیل :    info@sardkhaneh.com

 

آمار مشاهده صفحات آمار مشاهده مدیریتها و معاونتها
 

اضافه کردن به لیست علاقه مندیها     نسخه چاپی

 

copyright  Sardkhaneh.com 2011-2014 All Right reserved © 

گروه مشاورین سردخانه