​تماس با ما 

لوگوی سردخانه فرخ

سردخانه فرخ بکوشش آقای مهندس مجید فرخ در سال 1347 در محل فعلی خود واقع درکرج شروع بکار نمود و تا بحال نیز توسط نسل دوم خانواده در حال کار و فعالیت میباشد ، این ارتباط نزدیک و مهم بین سردخانه داری و سردخانه سازی ما را برآن داشت که بیاییم از تجربه خود در امر سردخانه داری و بهره برداری سردخانه استقاده نموده و این اتفاق را در زمینه مشاوره و ارایه بهترین راه کارها از اولین روزهای تصمیم به ساخت سردخانه به مشتریان خود تقدیم نماییم.
وب سایت سردخانه با نگرش ایجاد محیطی برای برقراری ارتباط و تبادل نظر مابین سردخانه داران ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان و به طور کلی صاحبین کالای سردخانه ای و به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات سردخانه ای ایجاد گردیده است .
توسعه اینترنت در سالهای اخیر روش‌های خرید و استفاده از خدمات را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در استفاده از بستر اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول تجارت و تبادل نظر ترغیب می‏‌کند و امروز دیگر افراد این روش های تجارت را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.
در وب سایت سردخانه امروز با پیشرفت روز افزون فضای مجازی دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد ، از جمله برای انتخاب و خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق وب سایت ها و اپلیکشن ها است . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. تمامی تلاش ما در وب سایت سردخانه در بر طرف کردن گوشه ای نیاز های کاربران در ضمینه  فضای سردخانه ای با روشهای نوین دجیتال مارکتینگ است.

کرج -خیابان ذوب آهن - خ والفجر - سردخانه فرخ
تلفن : 02632702588
ایمیل : 

​ساعت تماس  ۹ صبح الی ۵ بعد ازظهر

​تیم ما

​​فرزین فرخ
مالک سردخانه و مدیر سایت

فرزین فرخ، مالک سردخانه فرخ

​​امیر حسین امیری
مدیر سردخانه

امیرحسین امیری، مدیر سردخانه فرخ