سردخانه فرخ بکوشش آقای مهندس مجید فرخ در سال 1347 در محل فعلی خود واقع درکرج شروع بکار نمود و تا بحال نیز توسط نسل دوم خانواده در حال کار و فعالیت می‌باشد، این ارتباط نزدیک و مهم بین سردخانه داری و سردخانه سازی ما را برآن داشت که بیاییم از تجربه خود در امر سردخانه داری و بهره برداری سردخانه استقاده نموده و این اتفاق را در زمینه مشاوره و ارایه بهترین راه کارها از اولین روزهای تصمیم به ساخت سردخانه به مشتریان خود تقدیم نماییم.
وب سایت سردخانه با نگرش ایجاد محیطی برای برقراری ارتباط و تبادل نظر مابین سردخانه داران، تولید کنندگان و توزیع کنندگان و به طور کلی صاحبین کالای سردخانه ای و به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات سردخانه ای ایجاد گردیده است.
توسعه اینترنت در سال‌های اخیر روش‌های خرید و استفاده از خدمات را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در استفاده از بستر اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول تجارت و تبادل نظر ترغیب می‏‌کند و امروز دیگر افراد این روش های تجارت را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.
در وب سایت سردخانه امروز با پیشرفت روز افزون فضای مجازی دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق وب سایت ها و اپلیکشن ها است. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. تمامی تلاش ما در وب سایت سردخانه در بر طرف کردن گوشه ای از نیاز های کاربران در زمینه  فضای سردخانه ای با روش‌های نوین دیجیتال مارکتینگ است.

مدیر عامل سردخانه فرخ

فرزین فرخ

مدیر عامل

مدیر سردخانه

تیم ما

امیرحسین امیری

مدیر سردخانه

سردخانه فرخ